اجرای سئو سایت لازمه هر کسب و کار

 

حضور در صفحه اول گوگل و دیده شدن در نتایج جستجوی کاربران آرزوی بسیاری از شماست که ثمره سئو سایت است. ولی هر سایتی لیاقت حضور در صفحه اول گوگل را ندارد. سایت شما، برند شما و تجارت شما باید در مسیر درست رشد کند. در یکسال گذشته، گوگل بیش از صدها تغییر کوچک و بزرگ در الگوریتم‌های جستجوی خود اعمال کرده است. برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل می‌بایست سایت شما بهینه‌سازی شود.

00:00
00:00

نمونه کارهای منتخب سئو

جی ادز

پارس ادوردز

کنکور کامپیوتر

آقای وب

خدمات سئو

مزایای سئو

افزایش ورودی از گوگل

 


مشتریان شما در گوگل هستند

91 درصد سهم بازار موتورهای جستجو برای گوگل است. بر اساس آمار سایت oberlo، روزانه بیش از 8.5 میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد و 84 درصد مردم حداقل 3 بار در روز از گوگل استفاده می کنند و ۴۶ درصد جستجوها برای یافتن محصولات از گوگل آغاز می شوند.

 

 سئو مناسب برگ برنده شما در دریافت بیشترین بازدید واقعی و مرتبط با محتوای سایت شما در موتورهای جستجو به ویژه گوگل است. دریافت بازدید از طریق گوگل توسط کاربران واقعی فقط از طریق داشتن سایتی با محتوا و سئو مناسب در رقابت با سایت های هم تراز ممکن است.

سئو سایت
سئو سایت

بهبود رتبه و رنک سایت

 امروزه آنالیز کننده های سایت معتبر مثل سیمیلاروب یا موز به پارامتر های مهم سئو توجه کرده و در دادن امتیاز های خود به هر سایت ازین پارامتر ها استفاده میکنند. بنابراین داشتن سئو مناسب هم باعث افزایش بازدید سایت شده و هم رابطه مستقیم در رتبه و رنک سایت شما نیز دارد.

نقشه راه سئو

آنالیز وبسایت
تولید محتوای یونیک
لینک سازی داخلی
بک لینک
توسعه کلمات کلیدی

رقابت سئو در آینده سخت‌تر و گران‌تر خواهد شد.

 

"هم‌اکنون شروع کنید"